Title Image

Lektoři

POZNEJ NAŠE LEKTORY

Tanec je jejich životním styl, zdrojem každodenní radosti a tajemstvím zdravého těla i duše.
Jejich záměrem je předávat dál jak radost z tance a pohybu, tak i své know-how, jak udržovat vitalitu. Naši lektoři jsou profesionálové ve svém oboru. Mají za sebou desítky let praxe ve výuce tance a neustále se dále vzdělávají.

Eva Severin

Salsa, Karibský mix, inFLOW&FIT

Tanec pro mě znamená radost, ženskost a bytí v přítomnosti. Je pro mne zdrojem energie a dostávám se skrze něj do flow. Díky tanci se cítím příjemně ve svém těle, které je protažené a posílené. Cítím se vitálně a šťastně. Můj záměr je prostřednictvím tance předávat hlavně RADOST.

Zbyněk Šporc

Párová Salsa

Tanec v páru vnímám jako komunikaci s partnerkou beze slov. Je pro mne sblížením se se ženou a sdílením niterných pocitů.
S partnerkou je potřeba se postupně sladit. Nejprve narážíte, ale postupně se spolu cítíte víc a víc příjemně. Stejně jako ve vztahu.

Karolina Straus Idris

Orientální tance, jóga, jógová terapie

Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven. V uspěchané době, která vede pozornost ven, je tanec a jóga nádherným způsobem, jak navázat vztah s vlastním tělem, dechem a myslí.

Kateřina Jindrová

Jóga

Jóga je tak komplexní, že jsem nic více inspirujícího ve svém životě dosud nenašla. Naučila mě zpomalit, zklidnit se a vnímat své tělo. Díky józe jsem změnila dechový stereotyp, tělesný postoj a zbavila se tak chronických bolestí a nevědomých fyzických i mentálních návyků.

PROHLÉDNI SI NABÍDKU LEKCÍ

Podívej se na lekce s našimi lektory a dej se do tance. Není na co čekat.