Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Title Image

Lektoři

POZNEJ NAŠE LEKTORY

Tanec je jejich životním styl, zdrojem každodenní radosti a tajemstvím zdravého těla i duše.
Jejich záměrem je předávat dál jak radost z tance a pohybu, tak i své know-how, jak udržovat vitalitu. Naši lektoři jsou profesionálové ve svém oboru. Mají za sebou desítky let praxe ve výuce tance a neustále se dále vzdělávají.

Eva Severin

Salsa, Karibský mix, inFLOW&FIT

Tanec pro mě znamená radost, ženskost a bytí v přítomnosti. Je pro mne zdrojem energie a dostávám se skrze něj do flow. Díky tanci se cítím příjemně ve svém těle, které je protažené a posílené. Cítím se vitálně a šťastně. Můj záměr je prostřednictvím tance předávat hlavně RADOST.

Zbyněk Šporc

Párová Salsa

Tanec v páru vnímám jako komunikaci s partnerkou beze slov. Je pro mne sblížením se se ženou a sdílením niterných pocitů.
S partnerkou je potřeba se postupně sladit. Nejprve narážíte, ale postupně se spolu cítíte víc a víc příjemně. Stejně jako ve vztahu.

Karolina Straus Idris

Orientální tance, jóga, jógová terapie

Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven. V uspěchané době, která vede pozornost ven, je tanec a jóga nádherným způsobem, jak navázat vztah s vlastním tělem, dechem a myslí.

Kateřina Jindrová

Jóga

Jóga je tak komplexní, že jsem nic více inspirujícího ve svém životě dosud nenašla. Naučila mě zpomalit, zklidnit se a vnímat své tělo. Díky józe jsem změnila dechový stereotyp, tělesný postoj a zbavila se tak chronických bolestí a nevědomých fyzických i mentálních návyků.

PROHLÉDNI SI NABÍDKU LEKCÍ

Podívej se na lekce s našimi lektory a dej se do tance. Není na co čekat.